ЗНО 2020
(Зовнішнє оцінювання)
https://testportal.gov.ua/zagalna-informatsiya-zno/
Інформація про діяльність Звенячинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів
Освітня програма Звенячинського ЗЗСО 2021-2022 н.р.
Звіт директора Пасішник О.Д. за 2020/2021 навчальний рік
Структура та органи управління закладу освіти
Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти
Ліцензований обсяг - 240 учнів;
Фактично - 151 учень;
Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником
Звенячинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів введено в експлуатацію в 1970 році. Будівля навчального закладу є комунальною власністю Кострижівської селищної ради. За технічним паспортом територія має загальну площу 21000 м²:
- 2-поверхова будівля навчального закладу займає - 1300м²;
- спортивний майданчик - 800м²;
- ігрові майданчики - 235м²;
- тротуари та бетонні доріжки - 578м²;
- газони та зелене насадження - 17905м²;
- господарські будівлі - 182м²;
Мова (мови) освітнього процесу
Мовою освітнього процесу в навчальному закладі відповідно до Закону України "Про освіту", Закону України "Про державну мову України", Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", Конституції України та Статуту школи є українська мова.
Окрім державної, вивчаються англійська та німецька (як навчальні дисципліни).
Закон України «Про освіту»
Стаття 7. Мова освіти
1. Мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.
Держава гарантує кожному громадянинові України право на здобуття формальної освіти на всіх рівнях (дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої), а також позашкільної та післядипломної освіти державною мовою в державних і комунальних закладах освіти.
Особам, які належать до національних меншин України, гарантується право на навчання в комунальних закладах освіти для здобуття дошкільної та початкової освіти, поряд із державною мовою, мовою відповідної національної меншини. Це право реалізується шляхом створення відповідно до законодавства окремих класів (груп) з навчанням мовою відповідної національної меншини поряд із державною мовою і не поширюється на класи (групи) з навчанням українською мовою.
Особам, які належать до корінних народів України, гарантується право на навчання в комунальних закладах освіти для здобуття дошкільної і загальної середньої освіти, поряд із державною мовою, мовою відповідного корінного народу. Це право реалізується шляхом створення відповідно до законодавства окремих класів (груп) з навчанням мовою відповідного корінного народу України поряд із державною мовою і не поширюється на класи (групи) з навчанням українською мовою.
Особам, які належать до корінних народів, національних меншин України, гарантується право на вивчення мови відповідних корінного народу чи національної меншини в комунальних закладах загальної середньої освіти або через національні культурні товариства.
Особам з порушенням слуху забезпечується право на навчання жестовою мовою та на вивчення української жестової мови.
2. Заклади освіти забезпечують обов'язкове вивчення державної мови, зокрема заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти - в обсязі, що дає змогу провадити професійну діяльність у вибраній галузі з використанням державної мови.
Особам, які належать до корінних народів, національних меншин України, іноземцям та особам без громадянства створюються належні умови для вивчення державної мови.
3. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, в державних і комунальних закладах освіти.
4. У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома чи більше мовами - державною мовою, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу.
5. За бажанням здобувачів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти заклади освіти створюють можливості для вивчення ними мови корінного народу, національної меншини України як окремої дисципліни.
6. Держава сприяє створенню та функціонуванню за кордоном закладів освіти, у яких навчання здійснюється українською мовою або вивчається українська мова.
7. Особливості використання мов в окремих видах та на окремих рівнях освіти визначаються спеціальними законами.
Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Зарахування до закладу загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Наказу МОН № 367 від 16.04.2018 року "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"
Відповідно до Статуту навчального закладу
2.6.Зарахування учнів до всіх класів Навчального закладу здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.
2.7. Директор Навчального закладу зобов'язаний вжити заходів для ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до Навчального закладу, цим Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.
2.8.Зарахування учнів до Навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.
Для зарахування учня до Навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу III ступеня - документ про відповідний рівень освіти.
До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.
2.9. Іноземці та особи без громадянства зараховуються до Навчального закладу відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.
Вакансії на 2020/2021 навчальний рікСтаном на 01.09.2020 р.
Вчитель математики - 1 ставка (18 год)